homepage \ Katalog

 

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO 

 

int_ceník 

  

  

 

 

 

 

 

 ULM

 

PIXMA PRO

 

  

   o nás

 

  

 
 

 

Canon je předním světovým dodavatelem zobrazovacích technologií a tiskových řešení.

Historie Canonu

Příběh značky Canon začíná v Tokiu v roce 1933. Mladý doktor Takeshi Mitarai tehdy se svými třemi kamarády nad sklenicí piva diskutoval o postavení Japonska v industrializovaném světě. Japonsko se v té době mohlo pyšnit špičkovým odvětvím lodního stavitelství a textilu, ale v oblasti přesného strojírenství chybělo silné zastoupení. Shodli se na tom, že trh má svou mezeru, a to ve výrobě kvalitních fotoaparátů.

CANON-DIMS

 

 

 

produktové řady:

vše o i-sensys

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

technologie:


Standard přímého tisku fotografií z digitálních fotoaparátů bez nutnosti použití počítače. Tato technologie je dostupná ve všech produktech PIXMA a ve většině nových produktů Canon.

 

FINE (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering) — nová technologie Canonu založená na technologii výroby silikonových čipů. Díky technologii FINE je možné vytvářet mikroskopické kapičky inkoustu rychleji než kdykoliv předtím.
Tato technologie je dostupná ve všech produktech PIXMA.

 


Technologie společnosti Canon pro minimalizaci nákladů spojených s tiskem. Díky odděleným inkoustům je možné doplňovat každou barvu samostatně. 

 

   akce: 

  

 
            

    

FUJITSU-Logo

Fujitsu patří mezi největší Japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 170 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích. Fujitsu společně se svými zákazníky využívá své dlouholeté zkušenosti a sílu ICT k vytváření budoucnosti naší společnosti. Konsolidované tržby Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální rok, který skončil 31. března 2011, dosáhly výše 55 miliard amerických dolarů.

Více informací je k dispozici na webu www.fujitsu.com.

 

Fujitsu Technology Solutions Česká republika

Na český trh vstoupila společnost Fujitsu v roce 1999, kdy vytvořila společný podnik se společností Siemens AG pod názvem Fujitsu Siemens Computers. V dubnu roku 2009 po odkoupení 50% podílu od Siemensu vznikla společnost Fujitsu Technology Solutions Česká republika. V současné době je tato společnost zodpovědná za rozvíjení obchodních aktivit nejen v ČR, ale i na Slovensku a Maďarsku.

Fujitsu Technology Solutions využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od klientů až po řešení datových center, spravovanou infrastrukturu a infrastrukturu poskytovanou jako služba (IaaS). Zákazníkům poskytuje služby od poradenství a návrh systému, dodávky systému a jeho implementaci až po následný provoz, údržbu a servis.

Fujitsu Technology Solutions má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové a státní sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří též mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic pro firmy i domácnosti.

  

Tříletá záruka na LIFEBOOKY,
garantovaná oprava do druhého dne

   
 

 

 

 

Brother at your side

Základy společnosti byly položeny již v roce 1908, kdy v Japonsku pan Yasui založil firmu zabývající se opravami šicích strojů. V roce 1925 synové zakladatele rozšířili podnikání na výrobu domácích šicích strojů a do názvu firmy Yasui Brother Sewing Machine se dostalo její příští logo. O tři roky později v roce 1928 byla zahájena výroba prvního průmyslového šicího stroje již pod názvem Brother.

 

V 50. letech minulého století společnost expanduje na rychle se rozvíjející trh amerického kontinentu. Ve Spojených státech zakládá v roce 1954 Brother International Co. USA.

 

Bohatou zkušenost a tradici ve výrobě jemné mechaniky šicích strojů využili konstruktéři i v oblasti kancelářské techniky a r. 1961 přichází s prvním psacím strojem. Deset let nato rozšiřuje Brother výrobu kancelářské techniky o výkonné jehličkové tiskárny. Rostoucí obchodní činnost vyžaduje, aby v průběhu padesátých a. osmdesátých let byly založeny pobočky v Anglii, Francii, Německu, zemích Beneluxu, Itálii, Rakousku, ale také v Jihoafrické republice, Izraeli, Mexiku, Brazílii i jinde. Poptávka po výrobcích Brother přináší v osmdesátých letech i budování nových výrobních závodů v Británii, USA, Irsku, Malajsii, Číně a modernizaci i rozšiřování původních japonských výrobních kapacit. V roce 1991 přichází společnost Brother International se svým výhradním zastoupením i do České republiky. Český Brother International je dceřinou firmou rakouského Brother International. Celá evropská linie společnosti je jednotně řízena z britského Manchesteru. Devadesátá léta znamenají pro Brother International výraznou orientaci na produkty kancelářské techniky. K uživateli se dostává 30ti miliontý psací stroj Brother, je zahájena výroba laserových tiskáren Brother a rychle následují i jejich první mezinárodní ocenění. Značka Brother se stává pojmem v produkci faxů . 5ti miliontý fax prodaný v r. 1996 je toho nesporným důkazem. Výrazné úspěchy dosažené na americkém trhu se dostavují i v Evropě. S 13% podílu prodaných personálních laserových tiskáren a 16% podílu v prodeji faxů dosahuje Brother výsledků jednoho z nejúspěšnějších producentů této kancelářské techniky. Další rozvoj je vedle tradičních produktů směřován do segmentu síťových tiskáren, a multifunkčních digitálních kopírovacích strojů. Své postavení na světovém trhu, symbolicky potvrzuje Brother svojí sponzorskou účastí ve stáji Jordan v atraktivním kolotoči velkých cen F1. Podporu prodeje v České republice uskutečňuje společnost Brother několika způsoby, řidiči na hlavních tazích se setkávají s Billboardy, o přednostech produktů Brother se dozví čtenáři z tištěné reklamy v denním tisku nebo periodikách. K vhodné prezentaci slouží také ocenění, které testovaným výrobkům udělují odborné časopisy ve svých testech. Logo Brother je také vidět každoročně na veletrhu informačních technologií INVEX.

 

Reference:

V současné době společnost Brother prodala v České republice přes svoji prodejní síť cca. 45 000 kusů produktů kancelářské techniky a 20 000 kusu produktů šicích a vyšívacích strojů. Mezi naše spokojené zákazníky patří např.:

Finančředitelství Ostrava, Finančředitelství České Budějovice,

Úřad pro civilní letectví, OSSZ Karlovy Vary, Okresní úřad Beroun,

Státní fond životního prostředí, Metrostav Praha a.s., GTS International s.r.o.,

Česká Gumárenská Společnost, a.s. , Ministerstvo vnitra ČR

 

 

 

 

 

Společnost Lexmark je globální technologická společnost zaměřená na zákazníky vytvářející řešení pro různé obory pomocí portfolia vlastního výkonného podnikového softwaru, hardwaru a služeb. Tato řešení automatizují komplexní procesy, spojují velké objemy informací a podporují lepší rozhodování na základě komplexnějších pohledů na relevantní informace.

 

 

 

 

TOPlist
Powered by FlexiWeb