VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO 

 

int_ceník 

  

  

 

 

 

 

 

 ULM

 

PIXMA PRO

 

  

   o nás

 

Canon přináší jednodušší správu tisku   

uniFLOW
 
integrované řešení správy tisku a skenování od společnosti Canon, je nyní k dispozici s další funkcí, která umožní mobilním pracovníkům a hostům tisknout z mobilních zařízení.
Díky tomu je software uniFLOW ještě výhodnější pro firmy, které hledají flexibilní a škálovatelný způsob účinné, bezpečné a cenově výhodné správy tisku a skenování.

 

S řešením uniFLOW Output Manager dokážete lépe vyhodnocovat a spravovat náklady na tisk. K dispozici máte hned několik modulů pro zpracování přehledů nákladů a využití zařízení. Další funkce vám umožní např. směrovat tiskové úlohy na nejefektivnější zařízení.

 

Sledování nákladů Vyšší kontrola nad tiskovým rozpočtem
 
Software uniFLOW má vestavěný systém posílání zpráv o nákladech na tisk, kopírování a skenování. Díky tomu máte přesný přehled o výdajích, o tom, kdo tyto výdaje vynakládá, jak náklady vyúčtovat a jak šetřit.  

Zabezpečený tisk  Bezpečný tisk citlivých dokumentů

Software uniFLOW umožňuje uživatelům odesílat citlivé dokumenty do jakékoli síťové tiskárny a vytisknout je, až budou u tiskárny připraveni dokument vyzvednout. Každý si tak může vybrat, kdy a kde bude tisknout, a to s jistotou, že jejich dokument je v bezpečí.

Inteligentní směrování Vylepšený postup tisku a správa nákladů

Software uniFLOW umožňuje správci nastavit pravidla o tom, jak a kde se dokumenty tisknou. To zabrání tvorbě front u stolních tiskáren a zároveň zajistí úspory díky centrálnímu řízení objemu barevného tisku.

Zdokonalené skenování Snadné pořízení a distribuce informací

Software uniFLOW umožňuje uživatelům rychle a snadno skenovat a komprimovat dokumenty z multifunkčních zařízení společnosti Canon přímo do e-mailu nebo systémů souborů, jako jsou Microsoft SharePoint nebo Therefore od společnosti Canon. Přizpůsobené pracovní postupy, kterými se řídí všichni uživatelé v podniku, jsou zárukou odpovídajícího používání.

Zabezpečení dokumentů Vyšší ochrana firemních dat

Únik informací představuje vážnou hrozbu pro každou společnost. Všechna důvěrná data jsou monitorována, čímž se zabraňuje nákladným únikům informací.

Tisk pro mobilní zařízení Tisk na jakékoli tiskárně z jakéhokoli mobilního zařízení

Se softwarem uniFLOW získá vaše firma možnost tisknout z mobilních zařízení. Uživatelé nebo hosté mohou nyní tisknout ze svých mobilních zařízení připojených k internetu, ať už jde o dokumenty posílané z místního úložiště nebo z cloudových aplikací, a to aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti sítě.

 

 

 

TOPlist
Powered by FlexiWeb